Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi' ElektroInstalacje.Info- Instalacje elektryczne,Elektrotechnika,Forum. - Programy

Lubię to !

Polecane

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Rozdzielnice elektryczne
Rozdzielnice elektryczne
Zobacz gdzie kupić najtaniej !

Podobne serwisy

E-majsterkowicz -czyli majsterkowanie , inspiracje , pomysły, przydatne narzędzia.

Polecane...

Programy

Untitled Document

 

Programy Płatne
Program do tworzenia protokołów SONEL Pomiary Elektryczne 5

Program do tworzenia protokołów SONEL Pomiary Elektryczne 5

Program Sonel PE 5 służy do wykonywania protokołów z pomiarów elektrycznych. Program pozwala na dokumentowanie następujących rodzajów pomiarów: badania skuteczności samoczynnego wyłączenia (TN-C-S, TT, IT), badania parametrów wyłączników - RCD, badania stanu izolacji obwodów (TN-C, TN-S), badania stanu izolacji kabli, badania stanu instalacji odgromowej i uziomów, badania ciągłości przewodów, badania elektronarzędzi, badania rezystancji izolacji silników, badania rezystancji styczników, badania rezystancji wyłączników, badania urządzeń transformatorowych.

Program do kalkulacji pomiarów Program do kalkulacji pomiarów KALKULACJE 

Sonel Kalkulacje to program do wykonywania kalkulacji pomiarów. Dzięki swojej prostocie nie wymaga specjalnej znajomości zasad kosztorysowania. Współpracuje z programem Sonel Pomiary Elektryczne 4 (lub poprzednią wersją, PE 3), generując automatycznie kosztorys na podstawie protokołu.

Program do pomiarów oświetlenia FOTON

Program do pomiarów oświetlenia FOTON

Program Foton (do wykonywania pomiarów parametrów oświetlenia) Program Foton 12464 służy do wykonywania protokołów z pomiarów natężenia oświetlenia w budynkach. Opracowany został na podstawie najnowszych norm i swoim działaniem obejmuje analizę pomiarów natężenia: oświetlenia ogólnego, oświetlenia stanowiskowego, oświetlenia awaryjnego.
Program na bieżąco i automatycznie oblicza średnią natężenia oświetlenia oraz równomierność natężenia oświetlenia. Program ma strukturę drzewiastą, dzięki czemu można w przejrzysty sposób dokonywać edycji pomiarów.

Program do rysowania schematów SCHEMATIC

Program do rysowania schematów SCHEMATIC

Sonel Schematic to program do tworzenia szkiców, planów i schematów instalacji elektrycznych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w programie cały proces tworzenia dokumentacji stał się bardzo łatwy oraz szybki, a każdy użytkownik z łatwością stworzy nawet bardziej zaawansowane schematy.
Do ważniejszych narzędzi, które zawiera program możemy zaliczyć: łatwe i szybkie wyszukiwanie symboli wykorzystywanych podczas tworzenia schematów, kreator rysunków za pomocą którego można tworzyć szybko tablice rozdzielcze oraz proste pomieszczenia, wymiarowanie, obracanie elementów, skalowanie elementów, łączenie elementów, wyrównywanie elementów, seryjna numeracja symboli na rysunku, współpraca z programem Sonel PE5, i inne.

Program SONEL PE-4 Pomiary Elektryczne 4

ArCADia - Instalacje Elektryczne

ArCADia Instalacje Elektryczne jest innowacyjnym programem CAD / CAE do projektowania wewnętrznych sieci.

Norma Pro

Profesjonalny program do kosztorysowania.

AutoCAD LT

AUTOCAD LT 2012

Oprogramowanie AutoCAD LT do kreślenia i detalowania 2D jest narzędziem dla profesjonalistów, zwiększającym...

Uprawnienia elektryczne. Przygotowanie do egzaminu bez ograniczeń napięcia (płyta CD)

Uprawnienia elektryczne uzyskane bezterminowo utraciły ważność z dniem 3 maja 2010 r. Świadectwa kwalifikacyjne grupy D oraz E są ważne przez 5 lat od chwili ich uzyskania. Od bieżącego roku wszyscy, którzy chcą zachować swoje uprawnienia muszą okresowo potwierdzać posiadaną wiedzę poprzez podejście do egzaminu państwowego co pięć lat.

A zatem zarówno dla zdających po raz pierwszy jak i po raz kolejny, program nasz jest pomocnym narzędziem do opanowania i sprawdzenia wymaganej wiedzy. Ponadto zawiera informacje, które warto znać przed przystąpieniem do egzaminu (opracowane na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z 28.04.2003 z późn. zmianami w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci).

Utrzymanie ruchu w zakładzie produkcyjnym.

To wygodne narzędzie skierowane do wszystkich zajmujących się ewidencją i eksploatacją maszyn i urządzeń w firmie. Program obejmuje różne aspekty , dotyczące problemu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie przemysłowym. Został stworzony, by uporządkować i zebrać w jednym miejscu wszystkie charakterystyki i zdarzenia dotyczące maszyn i urządzeń w zakładzie, co zapewni ich odpowiedni stan techniczny oraz zoptymalizuje ich pracę.

Program nktdocR

nktdocR jest unikalnym programem stworzonym przez nkt cables we współpracy z DPS Cadcenter w oparciu o program PCschematic dla potrzeb wspomagania projektowania instalacji elektrycznych niskich napięć w budownictwie poprzez komputerowy dobór przewodów elektroenergetycznych.

Akty prawne, wzory dokumentów

Dokumentacja i oznakowanie rozdzielnicy elektrycznej (płyta CD)

Publikacja pomoże zgodnie z prawem sporządzić deklarację zgodności nowej, lub modernizowanej rozdzielnicy elektrycznej. Oprócz gotowego wzoru deklaracji zgodności znajdują się w niej treści najważniejszych ustaw, rozporządzeń oraz dyrektyw Rady Europy.

Dokumentacja wybranych pomiarów instalacji elektrycznych do 1kV (płyta CD)

Publikacja zawiera wzory protokołów pomiarowych przydatne przy wykonywaniu wybranych pomiarów instalacji i urządzeń elektrycznych. Wygodna forma opracowania ułatwia szybkie przygotowanie dokumentacji z przeprowadzanego badania. KORZYŚCI Kupując naszą publikację: - wykonasz pomiary instalacji piorunochronnych, - sprawdzisz stan rezystancji izolacji, - zbadasz skuteczność ochrony przeciwporażeniowej, - przeprowadzisz techniczny odbiór robót.

Dokumentacja pomiarów sieci i urządzeń elektroenergetycznych o napięciu powyżej 1kV (płyta CD)

Publikacja zawiera wzory dokumentów oraz protokołów pomiarów najczęściej wykonywanych w energetyce zawodowej. Formularze dostarczane są w edytowalnej formie, co znacznie skraca czas przygotowania właściwej dokumentacji pomiarowej. KORZYŚCI Kupując naszą publikację: - zgłosisz gotowość instalacji do przyłączenia, - sprawdzisz stan izolacji rozdzielni oraz przekładników prądowych i napięciowych, - zbadasz izolację linii kablowej, - udokumentujesz stan techniczny transformatora mocy.

 

Wzory protokołów z pomiarów stanu instalacji elektrycznych i piorunochronnych. Gotowe formularze do wypełniania wraz z komentarzem (płyta CD)

Publikacja zawiera wzory protokołów dokumentujących pomontażowe badania odbiorcze nowych instalacji elektrycznych i wykonywane sprawdzenia okresowe tych instalacji. W poradniku omówiono także zmiany w przepisach dotyczących sprawdzania odbiorczego i okresowego według normy PN-HD 60364-6:2008 Instalacje elektryczne niskiego napięcia.

Programy bezpłatne

DIL-PKZ selection
jest elektronicznym suwakiem doboru aparatów takich jak styczniki, wyłączniki silnikowe, przekaźniki przeciążeniowe dla układów rozruchu bezpośredniego i gwiazda-trójkąt silników elektrycznych.

Drives Accessories Selection
jest elektronicznym suwakiem doboru aparatów w torze zasilania przemiennika oraz doboru akcesoriów do przemienników takich jak dławiki sieciowe i silnikowe, filtry przeciwzakłóceniowe.

Pająk
Program PAJĄK w wersji 2.9 przeznaczony jest do projektowania instalacji niskiego napięcia i do ich zabezpieczenia w sieciach TN, TT i IT, których napięcie znamionowe można wybrać w polu wyboru ze zwykle stosowanych napięć, ewentualnie wprowadzić można napięcie inne, nawet do 1000 V. Praca w sieciach TT i IT poszerza możliwość zastosowania programu praktycznie do wszystkich, wymaganych przez projektantów przypadków.

SBC SwitchBoard Configurator BETA
program wspomagający dobór i wycenę rozdzielnic elektrycznych znajdujących się w ofercie handlowej firmy Eaton Electric.

XL-PRO2
XL-PRO2 pozwala zaprojektować rozdzielnice systemu rozdziału energii n/n do 4000A wykorzystując produkty firmy Legrand (można również definiować dodatkowe aparaty)

My Ecodial L v 3.4
Program do wspomagania projektowania sieci rozdzielczych niskiego napięcia

GromExpert
Przydatne narzędzie w projektowaniu instalcji odgromowych.

Dobór ochronników

Program umożliwia dobór ochronnika oraz odpowiadającego mu wyłącznika, koniecznych do zabezpieczenia urządzeń elektrycznych i elektronicznych

.

 

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 88% [7 głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 13% [1 głos]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]

Przeczytaj również

Łap okazję !

Wygenerowano w sekund: 0.26
12,454,743 unikalne wizyty
Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'