Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi' ElektroInstalacje.Info- Instalacje elektryczne,Elektrotechnika,Forum. - News: "Pol-lighting" - czyli jak wspólnie dbać o interesy ogółu.

Lubię to !

Polecane

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Bezdotykowy wykrywacz napięcia 200-1000V AC
Bezdotykowy wykrywacz napięcia 200-1000V AC
Zobacz gdzie kupić najtaniej !

Podobne serwisy

E-majsterkowicz -czyli majsterkowanie , inspiracje , pomysły, przydatne narzędzia.

Polecane...

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'

"Pol-lighting" - czyli jak wspólnie dbać o interesy ogółu.

Czy istnieje możliwość połączenia sił konkurujących ze sobą producentów, po to, by wspólnie działać na rzecz rozwoju innowacyjności i konkurencyjności branży, które sprzyjają środowisku naturalnemu? Tak! W wyniku takich działań 14 producentów sprzętu oświetleniowego w 2006 roku utworzyło wspólną organizację - Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego "Pol-lighting”. Związek jest organizacją o wysokiej reprezentatywności dla sektora źródeł światła i profesjonalnych opraw oświetleniowych.


W chwili obecnej "Pol-lighting" zrzesza firmy reprezentujące 80% polskiego rynku źródeł światła i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego, w tym: AGA Light S.A.; BEGA Limburg; ES-SYSTEM. SA ; ES-SYSTEM Wilkasy Sp. z o. o.; GOLLAND Sp.z.o.; HELIOS Fabryka Żarówek Sp z o.o.; IMPERIAL Sp.J; LUG SA; NARVA Sp zoo; OSRAM Sp zoo; PHILIPS LIGHTING SA Oddział w Pile ; PHILIPS LIGHTING SA Oddział w Kętrzynie ; SCHREDER Sp. zoo, SITECO LIGHTING Sp z oo; THORN LIGHTING Sp z o o. Łącznie członkowie Pol-lighting zatrudniają w Polsce ponad 7000 osób, co stanowi 70% ogółu zatrudnionych w przemyśle oświetleniowym.Podstawowym zadaniem "Pol-lighting" jest szerzenie wiedzy oświetleniowej i prezentowanie niezależnych, rzetelnych i obiektywnych informacji na temat źródeł energii. Związek w imieniu członków współdziała z instytucjami administracji publicznej, instytucjami badawczo-naukowymi oraz osobami, które podejmują decyzje w zakresie oświetlenia. - Działania te mają na celu wykorzystanie potencjału rozwojowego branży oświetleniowej do podnoszenia innowacyjności i konkurencyjności gospodarki - podkreśla Narcyza Barczak-Araszkiewicz Dyrektor Generalny Polskiego Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting. - Związek wskazuje na rozwiązania z zakresu poprawy efektywności wykorzystania energii na cele oświetleniowe, które muszą być realizowane łącznie z zapewnieniem odpowiednich wymogów jakościowych, funkcjonalnych i ekologicznych. Wykorzystanie wiedzy i doświadczenie branży decyduje o tym, że europejskie i krajowe strategie rozwoju są realizowane efektywnie, na zasadach WIN-WIN tj. z korzyścią dla wszystkich uczestników. Zadaniem związku jest także współpraca z europejskimi organizacjami branżowymi w celu formułowania postulatów i reprezentowania branży oświetleniowej na forum Unii Europejskiej, gdzie zapadają najważniejsze decyzje dotyczące kierunków rozwoju gospodarczego. Bierzemy udział w konsultacjach społecznych projektów ustaw istotnych z punktu widzenia branży , ostatnio dotyczących nowej ustawy o efektywności energetycznej, która niebawem wejdzie w życie.


Związek producentów nie reprezentuje interesów żadnej z firm członkowskich. "Pol-lighting", jest platformą wymiany informacji i wypracowywania opinii ,które są dostępne dla obywateli poprzez stronę internetową oraz prezentacje na konferencjach o tematyce związanej z oświetleniem. Jest to także miejsce, gdzie wykuwa się jeden, wspólny głos polskiej branży oświetleniowej prezentowany w organizacjach europejskich, a za ich pośrednictwem na forum Unii Europejskiej. "Pol-lighting" należy do europejskich organizacji CELMA - europejskiej federacji zrzeszającej organizacje narodowe producentów opraw oświetleniowych i komponentów oświetleniowych , oraz europejskiej organizacji producentów źródeł światła ELC.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Przeczytaj również

Łap okazję !

Wygenerowano w sekund: 0.24
12,454,743 unikalne wizyty
Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'