Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi' ElektroInstalacje.Info- Instalacje elektryczne,Elektrotechnika,Forum. - News: Save It Easy

Lubię to !

Polecane

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Egzamin kwalifikacyjny elektryka w pytaniach i odpowiedziach.Władysław Orlik.
Egzamin kwalifikacyjny elektryka w pytaniach i odpowiedziach.
Zobacz gdzie kupić najtaniej !

Podobne serwisy

E-majsterkowicz -czyli majsterkowanie , inspiracje , pomysły, przydatne narzędzia.

Polecane...

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'

Save It Easy

Firma Smart Energy Solutions wprowadza na rynek innowacyjne produkty umożliwiające redukcję kosztów energii elektrycznej związanej z oświetleniem. Produkt Save It Easy to przejściówka ze standardu T8 na T5. Została zaprojektowana aby znieść barierę jaką stanowi istniejąca instalacja oświetleniowa i pozwolić na zastosowanie najnowszej technologii bez modernizacji opraw.
Produkt to tzw „retrofit” czyli elektroniczny komponent zamieniający konwencjonalne oprawy elektromagnetyczne na oprawy sterowane elektronicznie mogące pracować z nowymi wydajniejszymi trójfosforowymi świetlówkami T5.Rynek oświetleniowy poczynił olbrzymie inwestycje w konwencjonalne elektromagnetyczne oprawy oświetleniowe. Nowe świetlówki T5 są jednak krótsze (o około 50 mm) od swoich odpowiedników wśród świetlówek T8, tak więc nie mogą być używane w istniejących już oprawach oświetleniowych. Produkt Save It Easy pomimo różnicy wymiarów łatwo montuje się w oprawach.

Przejście na nowy standard wiąże się z wieloma korzyściami między innymi:
- wydłużony czas pracy świetlówek T5
- dwukrotne zmniejszenie kosztów konserwacji i utrzymania
- oszczędność energii elektrycznej ( od 34% do 56%)
- mniejsza emisja CO2
Dodatkową zaletą przejściówki jest brak potrzeby modernizacji instalacji oświetleniowej.

Produkty Save It Easy ® już od ponad dwóch lat skutecznie są implementowane w szkołach, szpitalach, halach produkcyjnych, biurowcach, parkingach podziemnych, centrach handlowych i różnorodnych innych miejscach dając olbrzymie oszczędności na energii elektrycznej. Ponad 250 tyś. adapterów T8 na T5 zostało już zainstalowanych w samej Wielkiej Brytanii, w Polsce około 10 tyś.

W Polsce przejściówki T8 na T5  zainstalowaliśmy między innymi dla sieci hipermarketów, drukarni i zakładów produkcyjnych.

Przejściówka T8 na T5 to produkt, który wpływa korzystnie na środowisko, zużycie energii związanej z oświetleniem oraz kieszeń odbiorcy.www.smart-es.pl

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Przeczytaj również

Łap okazję !

Wygenerowano w sekund: 0.26
12,454,743 unikalne wizyty
Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'