Lubię to !

Polecane

Flir TG165 do wynajęcia
Wypożyczalnia
Flir TG165
 85zł/dobaPodobne serwisy

E-majsterkowicz -czyli majsterkowanie , inspiracje , pomysły, przydatne narzędzia....

Artykuły

Legrand zaprasza na szkolenia online.

Legrand zaprasza na szkolenia online.
11 maja (środa) o godzinie 18.30 zapraszamy do udziału w webinarze. Tematem najbliższego spotkania będzie Zasilanie gwarantowane z użyciem zasilaczy UPS cz II. Ze względu na szeroki zakres materiału webinar został podzielony na dwie części. Szkolenie przeprowadzi: Dariusz Majta


Pirometr graficzny Flir TG165

Pirometr graficzny Flir TG165
TG165 to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie a kamerami termowizyjnymi FLIR/ TG165 jest wyposażony w wyjątkową mikrokamerę termowizyjną FLIR Lepton®, która umożliwia wykrywanie wzorców rozkładu ciepła, niezawodny pomiar temperatury. Za pomocą TG165 umożliwia wygodne zapisywanie wyników pomiaru. Dzięki intuicyjnemu menu obsługa TG165 jest wyjątkowo prosta. TG165 zapisuje zdjęcia łatwo i szybko, następnie możesz je za pomocą karty SD lub portu USB przesłać do komputera PC oraz tworzyć raporty.
Dzięki optyce 24 do 1, podwójnego wskaźnika laserowego i zakresem temperatur od -25 do +380°C, pirometr TG165 zapewnia niezawodny pomiar z bezpiecznej odległości.

Błędne połączenia wyłączników różnicowoprądowych

Błędne połączenia wyłączników różnicowoprądowych

Kilka ilustrowanych przykładów jak nie należy podłączać wyłączników różnicowoprądowych.

Konkurs. Wygraj nagrody!

Zasilacz awaryjny APCJeśli używasz zasilacza awaryjnego marki APC z serii SMART lub BACK-UPS weź udział w konkursie wygraj atrakcyjne nagrody. Do wygrania: 5 zasilaczy awaryjnych serii BACK-UPS PRO Model BR550GI oraz 15 listew przeciwprzepięciowych SurgeArrest model PH6T3.

Lokalizator przewodów w ścianach budynków MS6818

Lokalizator przewodów w ścianach budynków MS6818

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się ofercie Tomtronix zaawansowanego trasera przewodów MS6818. Przyrząd składa się z dwóch części Nadajnika oraz Odbiornika. Głównym zastosowaniem trasera jest lokalizowanie tras przewodów w ścianach i posadzkach budynków. Przyrząd MS6818 pozwala na lokalizowanie przerw przewodów w ścianach, w czynności lokalizowania uszkodzeń niezwykle pomocna jest funkcja regulacji czułości odbiornika. Specjalny kształt czujnika odbiornika umożliwia precyzyjne trasowanie przewodów, a nawet pozwala na wyszukiwanie miejsc uszkodzeń kabli grzewczych w posadzkach.

 

Nowa wersja programu XL-Pro³

Nowa wersja programu XL-Pro³

Dostępna jest nowa, udoskonalona wersja programu do projektowania rozdzielnic: XL-Pro³, wzbogacona o najnowszą ofertę produktową Legrand Polska. Oprogramowanie pomaga w sporządzeniu dokumentacji projektowej rozdzielnic elektrycznych wraz z tworzeniem schematu, szkicami i rozmieszczeniem aparatów w rozdzielnicy oraz kosztorysem.

10kV megaomomierza firmy HT-ITALIA

10kV megaomomierza firmy HT-ITALIA

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się w naszej ofercie 10kV megaomomierza firmy HT-ITALIA. Przyrząd HT7052 to profesjonalny miernik rezystancji izolacji z napięciem testu programowanym do 10kV z krokiem 25V. Zapewnia automatyczny pomiar wszystkich wskaźników izolacji: Wskaźnika Polaryzacji (PI), Współczynnika Absorpcji Dielektryka (DAR), Współczynnik Rozładowania Dielektryka (DD) oraz test narastającym napięciem (RAMP). Przyrząd jest dedykowany do zastosowań przemysłowych. Posiada matrycowy wyświetlacz LCD zapewniający łatwość odczytu wyników oraz wszystkich parametrów pomiaru. Obsługa jest prosta i intuicyjna, pozwala na użytkowanie przez operatora bez konieczności specjalnego szkolenia. Wyniki pomiarów mogą być magazynowane w przyrządzie i przesyłane do PC do późniejszej analizy. 

Przeczytaj również

Łap okazję !

Wygenerowano w sekund: 0.24
8,892,547 unikalne wizyty